Tiimimme

Tiimimme koostuu yli 130 erp:hen intohimoisesti ja innostuneena, ja se muuntaa kokemuksen ja tietämyksen käyttäjäystävällisiksi ja liiketoimintatehokkaiksi ratkaisuiksi asiakkaillemme.

Ryhmän lisäys

Se saattaa kuulostaa kliseeltä, mutta meidän tapauksessamme se on totta;  Tiimimme on menestyksemme salaisuus. Jokainen työntekijämme on sinänsä uskomaton, mutta yhdessä he tekevät Addovationista niin hauskan ja palkitsevan työpaikan.

Team Addovation on tiivis, lahjakas ryhmä ihmisiä, joilla on yhteinen visio tuottaa jatkuvasti hyviä tuloksia asiakkaillemme sekä varmistaa, että yritys on hauska, osallistava ja haastava paikka työskennellä.

Käy blogissamme lukeaksesi, mitä jotkut työntekijöistämme ajattelevat siitä, millaista on työskennellä Addovationilla!

Blogimme

Yrityksemme arvot

Työskentelemme yhdessä
Vahvuutemme on toimia yhtenä tiiminä. Yhteistyö ja tietämyksen jakaminen tuovat menestystä asiakkaillemme.

Olemme innovatiivisia
Uusien ratkaisujen ja ideoiden löytäminen on dna:ssamme. Innovaatio avaa uusia arvoja meille ja asiakkaillemme.

Olemme intohimoisia siitä, mitä teemme
Hauskanpito työssä on tärkeää! Intohimon kipinä ruokkii motivaatiota ja sitoutumista.

Rakastamme yksinkertaisuutta
Addovationilla olemme mutkattomia ja avuliaita. Pyrimme yksinkertaisuuteen kaikessa, mitä teemme.

johtaminen

Joakim Hugosson

Toimitusjohtaja Addovation Group

Per Inge Sævareid

Toimitusjohtaja, Norja

per.inge.sevareid@addovation.com

Per Kärnhall

Toimitusjohtaja, Ruotsi

per.karnhall@addovation.com

Clara Österberg

HENKILÖSTÖPÄÄLLIKKÖ

clara.osterberg@addovation.com

Mikael Johansson

Business Area Manager Ifs

Mikael.Johansson@addovation.com
Gustaf Meland, joka on Business Area Manager Integraatiot Addovationissa

Gustaf Meland

Business Area Manager Integraatiot

Gustaf.Meland@addovation.com

Magnus Axelsson

Business Area Manager, Oracle

magnus.axelsson@addovation.com

Kenneth Smith

Business Area Manager , Managed Services

kenneth.smith@addovation.com

Andreas Isengaard

Business Area Manager Ratkaisuja

andreas.isengaard@addovation.com

Myynti ja markkinointi

Jens-Magnus Andersson

Myyntijohtaja, Ruotsi

jens-magnus.andersson@addovation.com

Arnold Eriksson

Myyntipäällikkö IFS, New Sales, Ruotsi.

arnold.eriksson@addovation.com

Anders Kjersem

Myyntipäällikkö, Norja

anders.kjersem@addovation.com

Sigrid Marie Saastad

Markkinointipäällikkö

sigrid.marie.saastad@addovation.com