Vårt team

Teamet vårt består av mer enn 190 mennesker med lidenskap og begeistring for forretningsløsninger, som omdanner erfaring og kunnskap til brukervennlige og effektive opplevelser for kundene våre.

Team Addovation

Hos Addovation er vi overbevist om at teamet vårt er ryggraden i vår suksess. Hver enkelt medarbeider bidrar med sine unike talenter og sin ekspertise, men det er samarbeidet og kameratskapet som skiller oss ut og gjør Addovation til et enestående sted å jobbe.

Team Addovation er en sammensveiset gruppe av høyt kvalifiserte individer som deler et felles mål om å levere eksepsjonelle resultater for våre kunder og samtidig fremme et morsomt, mangfoldig og utfordrende arbeidsmiljø.

Besøk bloggen vår for å få et innblikk i hvordan det er å jobbe i Addovation gjennom våre ansattes øyne.

Bloggen vår

Vårt selskap verdsetter

Vi jobber sammen
Vår styrke er å jobbe som ett team. Samarbeid og kunnskapsdeling gir suksess til våre kunder.

Vi er innovative
Å finne nye løsninger og ideer er i vårt DNA. Innovasjon frigjør nye verdier for oss og våre kunder.

Vi brenner for det vi gjør
Det er viktig å ha det gøy på jobb! Gnisten av lidenskap gir næring til motivasjon og engasjement.

Vi elsker enkelhet
Hos Addovation er vi ukompliserte og hjelpsomme. Vi streber etter enkelhet i alt vi gjør.

Vi vil at du skal bli med på laget vårt!

Hvis du er en erfaren konsulent innen IFS har vi en ledig plass for deg.

Send oss en e-post med din LinkedIn-profil, så kommer vi tilbake til deg.

Bli med oss

Ledelse

Joakim Hugosson

Konsernsjef Addovation Group

Per Inge Sævareid

COO Addovation Group

Martin Hjerpe

CFO Addovation Group

Mikael Johansson er Business Area Manager , IFS

Mikael Johansson

Business Area Manager, IFS

Mikael.Johansson@addovation.com

Clara Österberg

personalsjef

clara.osterberg@addovation.com
Gustaf Meland som er Business Area Manager Integrasjoner hos Addovation

Gustaf Meland

Business Area Manager , Integrasjoner

Gustaf.Meland@addovation.com
Magnus Axelsson er Business Area Manager i Oracle

Magnus Axelsson

Business Area Manager, Oracle

magnus.axelsson@addovation.com

Kenneth Smith

Business Area Manager, Managed Services

kenneth.smith@addovation.com

Andreas Isengaard

Business Area Manager , Løsninger

andreas.isengaard@addovation.com
Sigrid Marie Saastad er Addovations markedssjef i Norge.

Sigrid Marie Saastad

Markeds- og kommunikasjonssjef

sigrid.marie.saastad@addovation.com

Salg

Jens-Magnus Andersson er salgsdirektør i Sverige

Jens-Magnus Andersson

Salgsdirektør, Sverige

jens-magnus.andersson@addovation.com

Gro Anita Fjeldheim

Salgssjef, Eksisterende salg, Norge

gro-anita.fjeldheim@addovation.com

Arnold Eriksson

Salgssjef IFS, New Sales, Sverige

arnold.eriksson@addovation.com

Anders Kjersem

Salgssjef, Norge

anders.kjersem@addovation.com

Nicklas Ljungholm

Salgssjef, Sverige

nicklas.ljungholm@addovation.com Telefon: +46 70 766 6494 +46 70 766 6494

Gustaf Kapanen

Salgssjef, Eksisterende salg, Sverige

gustaf.kapanen@addovation.com

Ahmet Deniz

Representant for forretningsutvikling, Sverige

ahmet.deniz@addovation.com

Damian Holc

Representant for forretningsutvikling, Norge

damian.holc@addovation.com

Lars Stampes

Salgssjef, Norge

lars.stampes@addovation.com Telefon: +46 765 51 02 37 +46 765 51 02 37

Henric Lindt

Salgssjef, Norge

henric.lindh@addovation.com Telefon: +46 735 050 637 +46 735 050 637