Tiimimme

Tiimimme koostuu yli 170 ihmisestä, joilla on intohimoa ja jännitystä ERP:hen ja jotka muuntavat kokemuksen ja tiedon käyttäjäystävällisiksi ja liiketoimintatehokkaiksi ratkaisuiksi asiakkaillemme.

Ryhmän lisäys

Se saattaa kuulostaa kliseeltä, mutta meidän tapauksessamme se on totta;  Tiimimme on menestyksemme salaisuus. Jokainen työntekijämme on sinänsä uskomaton, mutta yhdessä he tekevät Addovationista niin hauskan ja palkitsevan työpaikan.

Team Addovation on tiivis, lahjakas ryhmä ihmisiä, joilla on yhteinen visio tuottaa jatkuvasti hyviä tuloksia asiakkaillemme sekä varmistaa, että yritys on hauska, osallistava ja haastava paikka työskennellä.

Käy blogissamme lukeaksesi, mitä jotkut työntekijöistämme ajattelevat siitä, millaista on työskennellä Addovationilla!

Blogimme

Yrityksemme arvot

Työskentelemme yhdessä
Vahvuutemme on toimia yhtenä tiiminä. Yhteistyö ja tietämyksen jakaminen tuovat menestystä asiakkaillemme.

Olemme innovatiivisia
Uusien ratkaisujen ja ideoiden löytäminen on dna:ssamme. Innovaatio avaa uusia arvoja meille ja asiakkaillemme.

Olemme intohimoisia siitä, mitä teemme
Hauskanpito työssä on tärkeää! Intohimon kipinä ruokkii motivaatiota ja sitoutumista.

Rakastamme yksinkertaisuutta
Addovationilla olemme mutkattomia ja avuliaita. Pyrimme yksinkertaisuuteen kaikessa, mitä teemme.

Haluamme, että liityt tiimiimme!

Jos olet kokenut konsultti IFS: ssä, meillä on paikka sinulle.

Lähetä meille sähköpostia LinkedIn-profiilillasi, niin otamme sinuun yhteyttä.

Liity seuraamme

johtaminen

Joakim Hugosson

Toimitusjohtaja Addovation Group

Per Inge Sævareid

COO-lisäysryhmä

Martin Hjerpe

Talousjohtaja Addovation Group

Mikael Johansson on Business Area ManagerIFS

Mikael Johansson

Business Area Manager Ifs

Mikael.Johansson@addovation.com

Clara Österberg

Henkilöstöpäällikkö

clara.osterberg@addovation.com
Gustaf Meland, joka on Business Area Manager Integraatiot Addovationissa

Gustaf Meland

Business Area Manager Integraatiot

Gustaf.Meland@addovation.com
Magnus Axelsson er Business Area Manager i Oracle

Magnus Axelsson

Business Area Manager, Oracle

magnus.axelsson@addovation.com

Kenneth Smith

Business Area Manager , Managed Services

kenneth.smith@addovation.com

Andreas Isengaard

Business Area Manager Ratkaisuja

andreas.isengaard@addovation.com
Sigrid Marie Saastad on Addovationsin markkinointipäällikkö Norjassa.

Sigrid Marie Saastad

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

sigrid.marie.saastad@addovation.com

Myynti

Jens-Magnus Andersson on Ruotsin myyntijohtaja

Jens-Magnus Andersson

Myyntijohtaja, Ruotsi

jens-magnus.andersson@addovation.com

Andreas Nygren

Myyntipäällikkö, Nykyinen myynti, Ruotsi

andreas.nygren@addovation.com

Gro Anita Fjeldheim

Myyntipäällikkö, olemassa oleva myynti, Norja

gro-anita.fjeldheim@addovation.com

Arnold Eriksson

Myyntipäällikkö IFS, New Sales, Ruotsi.

arnold.eriksson@addovation.com
Anders Kjersem on Addovation Norwayn myyntipäällikkö

Anders Kjersem

Myyntipäällikkö, Norja

anders.kjersem@addovation.com

Nicklas Ljunghom

Myyntipäällikkö, IFS Services Presale

nicklas.ljungholm@addovation.com

Gustaf Kapanen

Myyntipäällikkö, Nykyinen myynti, Ruotsi

gustaf.kapanen@addovation.com