Vårt team

Vårt team består av mer än 130 personer med passion och spänning för ERP, som omvandlar erfarenhet och kunskap till användarvänliga och affärseffektiva lösningar för våra kunder.

Team Addovation

Det kan låta som en kliché, men i vårt fall är det sant;  Vårt team är hemligheten bakom vår framgång. Var och en av våra medarbetare är fantastisk i sig, men tillsammans är de det som gör Addovation en så rolig och givande arbetsplats.

Team Addovation är en sammansvetsad, begåvad grupp människor med en gemensam vision om att leverera konsekvent bra resultat för våra kunder, samt se till att företaget är en rolig, inkluderande och utmanande arbetsplats.

Besök vår blogg för att läsa vad några av våra anställda tycker om hur det är att arbeta på Addovation!

Vår blogg

Ledning

Joakim Hugosson

CEO Addovation Group

Läs mer
Per Inge Sævareid som är VD på Addovation i Norge

Per Inge Sævareid

Verkställande direktör, Norge

E-post: per.inge.sevareid@addovation.com Läs mer
Per Kärnhall som är VD på Addovation Sweden

Per Kärnhall

Verkställande direktör, Sverige

E-post: per.karnhall@addovation.com Läs mer
Clara Österberg är HR-chef på Addovation

Clara Österberg

HR-chef

E-post: clara.osterberg@addovation.com Läs mer

Mikael Johansson

Business Area Manager, IFS

E-post: Mikael.Johansson@addovation.com Läs mer

Gustaf Meland

Business Area Manager, Integrationer

E-post:gustaf.meland@addovation.com Läs mer

Magnus Axelsson

Business Area Manager, Oracle

E-post:magnus.axelsson@addovation.com Läs mer
Kenneth Smith vem är

Kenneth Smith

Business Area Manager, Managed Services

E-post:kenneth.smith@addovation.com Läs mer
Andreas Isengaard som är Business Area Manager på Addovation Solutions

Andreas Isengaard

Business Area Manager Lösningar

E-post:andreas.isengaard@addovation.com Läs mer

Försäljning och marknadsföring

Jens-Magnus Andersson som är Sales Director Existing Sales på Addovation Sverige

Jens-Magnus Andersson

Sales Director, Sverige

E-post: jens-magnus.andersson@addovation.com Läs mer
Arnold Eriksson som är Sales manager, IFS New Sales på Addovation Sverige.

Arnold Eriksson

Sales Manager IFS, New Sales, Sverige.

E-post:arnold.eriksson@addovation.com Läs mer
Anders Kjersem som är Sales Manager på Addovation Norge

Anders Kjersem

Sales Manager, Norge

E-post:anders.kjersem@addovation.com Läs mer
Sigrid Marie Saastad är marknadschef på Addovation

Sigrid Marie Saastad

Marknadschef

E-post: sigrid.marie.saastad@addovation.com Läs mer